fbpx

→ dla nauczycieli pracujących z uczniami w klasach 1-8
→ dla tych początkujących i tych bardziej doświadczonych
→ dla pracujących z liczbną grupą jak i mniejszą
→ dla szukających sprawdzonych, skutecznych i efektywnych technik pracy przetestowanych przez doświadczonego nauczyciela i metodyka

O CZYM TO BĘDZIE?

podczas webinarium dowiesz się

Po co robić dialogi? 

Z jakich materiałów korzystać planując pracę z dialogiem?

Jak motywować uczniów do używania języka obcego a nie polskiego?

Jak projektować aktywności konwersacyjne bez użycia dodatkowych, drukowanych materiałów?

Jak ograniczyć TTT?

Karta pracy czy zadania konwersacyjne? Co wybrać
i dlaczego?

Kiedy i gdzie odbędzie się webinarium?
Webinarium odbędzie się na fanpage uczę dzieci angielskiego w poniedziałek, 25 marca 2024 o godzinie 20.00. Webinarium potrwa od 30-45 minut.

Czy trzeba się zapisać?
Nie trzeba się zapisywać, wystarczy przyjść, ale jeśli chcesz otrzymać certyfikat, maila podsumowującego webinarium (tak zwane “polecajki”) wtedy musisz zostawić swój adres email w formularzu poniżej. 

Czy dostępne będzie nagranie?
Nagranie zostanie na fanpage Uczę dzieci angielskiego do piątku, tj.29.03.2024, potem zniknie.

Czy uczestnicy otrzymają certyfikat?
Tak, aby otrzymać certyfikat zostaw swój adres email w formularzu poniżej, certyfikat otrzymasz na Twoją skrzynkę email i będzie go można pobrać po wypełnieniu krótkiej ankiety.

Czy webinarium jest darmowe?
Tak, webinarium jest darmowe. Pomysły na zadania, typy aktywności i lista konwersacyjnych zabaw będą uniwersalne. Będę również mówiła o pakiecie moich konwersacyjnych materiałów, które będą miały premierę właśnie podczas webinarium.

Czy otrzymam materiały?
Przygotowałam dla Was materiały konwersacyjne. Będzie można je otrzymać wpłacając dowolną, nawet niewielką kwotę na zbiórkę Samuelka, małego chłopca z mojego sąsiedztwa, który ponownie walczy z nowotworem.

DLACZEGO TO JA MAM CIĘ UCZYĆ?

Uczę angielskiego od 20 lat. Bardzo różnorodne i wieloletnie doświadczenie “przy tablicy” nauczyło mnie pracować efektywnie. Moje kursy i warsztaty dają praktyczne narzędzia, strategie i gotowe rozwiązania, które odpowiadają na potrzeby i wyzwania ich uczestników. Jestem praktykiem, codziennie uczę grupy dziecięce w swojej szkole, wiem co działa, a co nie. Moi kursanci cenią dopracowane w każdym szczególe treści, którymi dzielę się podczas moich szkoleń. Mówię prostym językiem, nie robię dygresji, kocham konkret. Dbam o wizualny aspekt materiałów, które ode mnie otrzymasz. A przede wszystkim, wiem o czym mówię. Moje metody i pomysły działają, a moi uczniowie osiągają świetne efekty. Już od kilku lat, nie muszę szukać nowych uczniów – grupy zapełniają się “same”, a listy rezerwowe są długie.