fbpx

Hej! Jestem Dorota!

ZAPRASZAM Cię na

4 dniowe

szkolenie

ONLINE

#ready! 

zbiór gotowców na klasowe sytuacje 

Nieprzewidywalność, ciągłe dostosowywanie się do nowej rzeczywistości powoli staje się normą.

My – nauczyciele, nieprzewidywalność odczuwamy bardzo często. Przychodzimy do pracy, a tu – nagłe zastępstwo, brak prądu, brak internetu, nowi uczniowie w klasie – wszystko może się zdarzyć, a my musimy być na to gotowi! Jeśli uczysz dzieci angielskiego, pracujesz z dziećmi w klasach 1-8 i chcesz poczuć, że JESTEŚ gotowa na różne sytuacje – mam coś dla CIEBIE!

#gotowce na GRY!

O grach i zabawach przygotowywanych na lekcji i o tym kiedy nie warto inwestować w gotowe pomoce.

#gotowce na SPEAKING!

O tym jak rozwijać umiejętność mówienia i projektować aktywności konwersacyjne bez użycia dodatkowych drukowanych pomocy? 

#gotowce na RUCH!

O tym, że krzesło robi “bleee” a mózg nie lubi siedzieć czyli jak wprowadzić ruch na każdej lekcji.

#gotowce na POWTÓRKI!

O tym jak sprawdzać wiedzę, testować i powtarzać. 

FAQ

KIEDY?

Od poniedziałku 21.03.2022 do czwartku 24.03.2022.

JAK?

Poprzez codzienny, krótki live (15-20 minut) na fanpage ucze dzieci angielskiego o 20.00

DLACZEGO?

Żeby pokazać Ci, że uczenie dzieci angielskiego jest fajne! Żeby pokazać Ci, jak przygotowywać lekcje i materiały tak, aby zwiększyć ich efektywność i uwolnić Twój czas!

DLA KOGO?

Dla nauczycieli języka angielskiego pracujących z uczniami szkoły podstawowej; będzie uniwersalnie – znajdziesz coś dla siebie zarówno jeśli uczysz pierwszaki jak i ósmoklasistów

BĘDĄ MATERIAŁY?

tak, dla wszystkich zapisanych osób wyślę link do strony z materiałami, będą dostępne tylko do 27.03.2022!

CZY LIVE BĘDZIE NAGRYWANY?

Tak, każda z zapisanych osób będzie mogła zobaczyć nagranie w późniejszym terminie – nagrania trafią na stronę z materiałami, do której dostęp będzie tylko do 27.03.2022!

A BĘDZIE CERTYFIKAT?

Tak, również dla tych zapisanych, w wersji elektronicznej (na pewno nie będzie imienny), będzie można go pobrać ze strony z materiałami do 27.03.2022!

czy SZKOLENIE jest bezpłatne?

Tak, nagrania, materiały i certyfikat udostępniam zupełnie za darmo osobom, które się zapiszą; przygotowane przeze mnie treści to zaledwie ułamek tego, co zawarłam w swoim kursie online #szafapomysłów – podczas naszych spotkań będę o nim mówić, bo uważam, że jest ge-nia-lny! Więcej informacji o szafie jest tu: www.uczedzieciangielskiego.pl/szafapomysłow