fbpx

WEBINARIUM

12.04.2021

godz.20.00

CZTERY, PIĘĆ, SZEŚĆ – na SPEAKING też ma CHĘĆ!

DLACZEGO 4,5,6?

bo pomysły i materiały skierowane są do nauczycieli pracujących w klasach 4-6 i wyżej – będzie uniwersalnie, więc treści nadają się też dla starszych klas

DLACZEGO 4,5,6?

Bo skupimy się na czterech aspektach, a do każdego z nich przygotowałam pięć pomysłów.

DLACZEGO 4,5,6?

Bo to będą pomysły “na szóstkę” – czyli takie, które przeprowadzisz w MIG, z minimalną ilością wycinania, laminowania i przygotowywania

O CZYM TO BĘDZIE?

Jak rozwijać umiejętność mówienia na lekcjach z uczniami w starszych klasach? Jak wzbudzić ich zainteresowanie i oswoić lęk? Jak sprawić, żeby używali języka obcego a nie polskiego? Z jakich materiałów korzystać? Jak projektować aktywności konwersacyjne bez użycia dodatkowych, drukowanych pomocy? Jak ograniczyć TTT?

JAK TO BĘDZIE WYGLĄDAŁO?

Kiedy i gdzie odbędzie się webinarium?
Webinarium odbędzie się na fanpage uczę dzieci angielskiego w poniedziałek, 12 kwietnia 2021 o godzinie 20.00. Webinarium potrwa około 60 minut.

Czy trzeba się zapisać?
Nie trzeba się zapisywać, wystarczy przyjść, ale jeśli chcesz otrzymać nagranie, certyfikat i notatkę wizualną wykonaną przez Agnieszkę Jachymek z eduNOTATKI to tak – wtedy musisz zostawić swój adres email w formularzu ponieżej. 

Czy dostępne będzie nagranie?
Nagranie zostanie wysłane do osób, które zostawiły swój adres email i dostępne będzie tylko przed dwa dni, czyli do środy 14.04.2021 do godziny 24:00. Podobnie będzie z dostępem do notatki wizualnej i certyfikatu, pamiętajcie więc, żeby koniecznie pobrać je na swój dysk. 

Czy uczestnicy otrzymają certyfikat?
Tak, aby otrzymać certyfikat zostaw swój adres email w formularzu poniżej, certyfikat otrzymasz na Twoją skrzynkę email.

Czy webinarium jest darmowe?
Tak, webinarium jest darmowe. Pomysły na zadania, typy aktywności i lista konwersacyjnych zabaw będą uniwersalne. Będę również mówiła o pakiecie moich konwersacyjnych materiałów, które będą dostępne w sklepie.

Jestem uczestnikiem/uczestniczką kursu online SZAFA POMYSŁÓW – czy treści z webinarium powielają się z treściami z kursu SZAFA POMYSŁÓW?
Nie! To nowe pomysły i nowe materiały. Dostęp do webinarium „456 na speaking też ma chęć” dla uczestników kursu SZAFA POMYSŁÓW będzie na zawsze, tak samo jak dostęp do kursu. Co więcej, materiały które można zakupić będą też na Waszej kursowej platformie, nie musicie ich dodatkowo nabyć.

Webinarium już się odbyło, teraz dostępne jest TU.