fbpx

WEBINARIUM

WEBINARIUM na START!
GOTOWI? DO STARTU! START! 

GOTOWI? 

Przygotuj grupę, z którą będziesz pracować. Zacznij od zabaw opartych na współpracy, a nie rywalizacji. Daj się poznać i poznaj swoich uczniów. 

DO STARTU! 

Daj sobie czas na “powolny” start z lekcyjnymi treściami. Przeprowadź zajęcia bez podręcznika, bez kserówek i dodatkowych materiałów. 

START! 

Gotowce, karty pracy i karty konwersacyjne zawsze warto mieć pod ręką. W ostatniej części webinarium podzielę się z Wami moimi ulubionymi. 

O CZYM TO BĘDZIE?

Jakie gry i zabawy budujące zespół przeprowadzić na pierwszych lekcjach? Jak pracować w okresie bezpodręcznikowym? Z jakich uniwersalnych “gotowców” warto korzystać? 

Webinarium obejmuje treści dotyczące pracy z uczniami klas szkoły podstawowej, a aktywności i materiały o których będzie mowa sprawdzą się zarówno na zajęciach grupowych jak i indywidualnych. 

JAK TO BĘDZIE WYGLĄDAŁO?

Kiedy i gdzie odbędzie się webinarium?
Webinarium odbędzie się na fanpage uczę dzieci angielskiego w czwartek, 1 września 2022 o godzinie 20.00. Webinarium potrwa od 60-90 minut.

Czy trzeba się zapisać?
Nie trzeba się zapisywać, wystarczy przyjść, ale jeśli chcesz otrzymać certyfikat, materiały i notatkę wizualną wykonaną przez Agnieszkę Jachymek z eduNOTATKI to tak – wtedy musisz zostawić swój adres email w formularzu poniżej. 

Czy dostępne będzie nagranie?
Nagranie zostanie zostanie na fanpage Uczę dzieci angielskiego do poniedziałku, 5.09.2022, potem zostanie usunięte i trafi do sklepu. Podobnie będzie z dostępem do notatki wizualnej, materiałów i certyfikatu, pamiętajcie więc, żeby koniecznie pobrać je na swój dysk. 

Czy uczestnicy otrzymają certyfikat? 
Tak, aby otrzymać certyfikat zostaw swój adres email w formularzu poniżej. Po webinarium otrzymasz maila z ankietą, po udzieleniu odpowiedzi na dwa krótkie pytania, wygeneruje się certyfikat, który koniecznie trzeba pobrać na swój dysk.

Czy webinarium jest darmowe?
Tak, webinarium jest darmowe, ale dostępne tylko do niedzieli 5.09.2022, potem będzie dostępne w moim sklepie. 

Jestem uczestnikiem/uczestniczką kursu online SZAFA POMYSŁÓW – czy treści z webinarium powielają się z treściami z kursu SZAFA POMYSŁÓW?
Nie wszystkie! Dostęp do “Webinarium na START” dla uczestników kursu SZAFA POMYSŁÓW (pakiet CASUAL i SMART) będzie na zawsze, tak samo jak dostęp do kursu. Nagranie, materiały i certyfikat trafi na Waszą kursową po 5.09.2022. 

WEBINARIUM już się odbyło, teraz dostępne jest tu: