fbpx

Hej! Jestem Dorota!

ZAPRASZAM Cię na

4 dniowe

szkolenie

ONLINE

TEACHFRESH!
#freshideas
#freshmaterials
#freshperspective

 

Coraz więcej słońca, coraz cieplej i… coraz mniej chęci?

Większość dni obecnego roku szkolnego już za nami. Nie tylko my jesteśmy już zmęczeni, uczniowie również z niecierpliwością odliczają dni do wakacji. Dlatego zapraszam Was na 4 dni pełne świeżych pomysłów i świeżych materiałów. Zyskacie nowe umiejętności i poznacie nowe narzędzia i razem przygotujemy się na pełną energii wiosnę!

#PLAYFRESH

O grach i zabawach przygotowywanych podczas lekcji, o uniwersalnych gadżetach i o tym kiedy nie warto inwestować w gotowe pomoce.

#SPEAKFRESH!

O tym jak rozwijać umiejętność mówienia i projektować aktywności konwersacyjne wykorzystując uniwersalne karty lub nie drukując ich wcale! 

#MOVEFRESH

O tym, że krzesło robi “bleee” a mózg nie lubi siedzieć czyli jak wprowadzić ruch na każdej lekcji – nie ważne czy pracujesz z pierwszakami czy przygotowujesz do egzaminu. 

#REVISEFRESH

O tym jak sprawdzać wiedzę, testować i powtarzać oraz pomysłach na sprawdziany, testy i quizy inaczej. 

FAQ

KIEDY?

Od poniedziałku 27.03.2023 do czwartku 30.03.2023.

JAK?

Poprzez codzienny, krótki live (15-20 minut) na fanpage uczę dzieci angielskiego o 20.30.

DLACZEGO?

Żeby pokazać Ci, że uczenie dzieci angielskiego jest fajne! Żeby pokazać Ci, jak przygotowywać lekcje i materiały tak, aby zwiększyć ich efektywność i uwolnić Twój czas!

DLA KOGO?

Dla nauczycieli języka angielskiego pracujących z uczniami szkoły podstawowej; będzie uniwersalnie – znajdziesz coś dla siebie zarówno jeśli uczysz pierwszaki jak i ósmoklasistów

BĘDĄ MATERIAŁY?

tak, dla wszystkich zapisanych osób wyślę link do strony z materiałami, które będą dostępne tylko do 1.04.2023!

CZY LIVE BĘDZIE NAGRYWANY?

Transmisje live będą dostępne na fanpage uczę dzieci angielskiego do 1.04.2023, potem zostaną usunięte.

A BĘDZIE CERTYFIKAT?

Tak, również dla tych zapisanych, w wersji elektronicznej (na pewno nie będzie imienny), będzie można go pobrać po udzieleniu odpowiedzi na kilka pytań w ankiecie kończącej nasze szkolenie.

czy SZKOLENIE jest bezpłatne?

Tak, nagrania, materiały i certyfikat udostępniam zupełnie za darmo osobom, które się zapiszą; przygotowane przeze mnie treści to zaledwie ułamek tego, co zawarłam w swoim kursie online #szafapomysłów – podczas naszych spotkań będę o nim mówić, bo uważam, że jest ge-nia-lny! Więcej informacji o szafie jest tu: www.uczedzieciangielskiego.pl/szafapomysłow